הסרת שיער, טיפול בכאב, מגנטים
פורום
מה מעוללת לנו תעשיית התרופות!
קופות החולים עושות עלינו קופה!
כיצד משפיע המגנט על גוף האדם?
מגנט אנושי - ילד בן 6 מקרואטיה
שומר הראש שלך!!!
הסוף ל כאבי ה גב שלך!!!
פריצת דיסק - לא חייבים לנתח!!!
חגורת ברך וירך מגנטית!!!
חגורות רגל / קרסול מגנטיות!!!
רצועות מגנטיות לשורש כף היד!!!
מכשיר עיסוי מגנטו-רפלקסולוגיה
מכשיר עיסוי מגנטי ידני!!!
סבון " אל כאב " לטיפול ב כאבים
תופעות - תרופות וטעויות רופאים
מעיין הנעורים- הסרת שיער מיותר
"מעיין-הנעורים" - מכתבי המלצה
נזקי הסרת שיער בלייזר ופילינג
דעתם של רופאים ומטופלים!!!
השפעת המגנטים על גמישות הלב!!!
דר' ודים קרפוב ראיון
מגנטים לא רק על המקרר!!!
מדוכאים נסו מגנטים....
גירוי מגנטי של המוח שיפר תנועה
טיפול לא תרופתי לחולי אלצהיימר
מגנט מונע מיגרנה!!!
כאב ראש של הסקס!!!
טיפול חדש לדיכאון!!!
רשלנות רפואית, אשפוז מרתק!!!
גידול בביקוש לטיפולים משלימים!
טיפוח כפות הרגליים לקייץ!!!
מחירון לטיפול בכאב "וולפסון"!!
למען איכות הסביבה - מחזור שמן!
ברכות ואיחולים!!!
אנשים או מטפלים המעוניינים בשיתוף פעולה יתוגמלו על כך בעיין יפה מאוד!!!!
 
היום בהישג ידך לשפר
את בריאותך ולהעניק
בריאות למכרך ואהובך
   לשנים רבות ->
במחיר טיפול אחד!!!
 
ניתן להזמין הרצאות,
הדגמות וחוגי בית
חינם, מתנה למארחת!
 
ראיון  "לאשה"  (15.01.2001)

מאת בתיה מלמד,   צילום: עדי ארד

 
 
"סובל/ת מבריחת סידן? אצלנו יטפלו בך ללא תרופות, באמצעות מיטת טיפולים עם מגנטים, שישפיעו על השדה המגנטי שלך..." .
 
אילו הייתה פנייה כזאת יוצאת מאחד המרכזים הפועלים ברוח "העידן החדש", היא הייתה מתקבלת כמובנת אליה.
 
אך מבשר האלטרנטיבה הוא הנוירולוג, ד"ר ודים קרפוב, העומד בראש השירות החדש לשיקום משלים במרכז הרפואי על שם סוראסקי בתל-אביב (איכילוב). ד"ר קרפוב למד רפואה בקרים והשתלם בקייב ובגרמניה. לפני כעשר שנים עלה ארצה, וזה כתשע שנים
הוא עובר במרכז הרפואי התל-אביבי.
 

מהי רפואת מגנטים?

"זוהי שיטה עתיקת ימים, המטפלת בתדירויות שונות בשדה המגנטי המקיף את האדם במטרה לאזן אותו. בדרך זו אנחנו משקמים עצבים פגועים, מסייעים בהרחבת כלי דם, מגבירים את אספקת הדם לתאי עצב, מעלים את רמת החמצן בדם וברקמות ומפחיתים את הכאבים, הבצקות והדלקות. הטיפול מתבצע באמצעות מיטת טיפולים מיוחדת עם מגנטים המכוונים לחלק העליון והתחתון של הגוף".

מתי התוודעת לראשונה אל הרפואה האלטרנטיבית?

"בשנת ,78 כאשר רופאים סינים הגיעו לראשונה לאירופה, במטרה להפיץ את תורתם. באותם ימים עבדתי בדרזדן שבמזרח גרמניה דאז. באתי לקורס וכבר בפגישה הראשונה הוכיתי בתדהמה. המורה כתב על הלוח באנגלית ובסינית 40 שמות של נקודות אקופונקטורה, לרבות מיקומן בגוף, ודרש מאתנו ללמוד הכל בעל-פה עד לשיעור שלמחרת. בדרך זו למדנו 40 נקודות ביום במשך כמה חודשים, עד שהכרנו 3,571 נקודות."

היו הנחות, שעמדו בסתירה ללימודיך הקודמים?

"בהחלט. בשיעור הראשון החלטתי להוכיח למורה הסיני, שהוא אינו בקי בנוירופיזיולוגיה והמלצתו לטפל ברגל ימין דרך יד שמאל עומדת בסתירה לכל הבנה בסיסית של גוף האדם. 

תשובתו הייתה: 'האם ראית פעם סוס,כלב או חתול רצים? קודם כל הם זורקים קדימה את רגלם הימנית הקדמית, אחר כך את השמאלית האחורית, ולהפך. משמע, הקשרים הראשוניים של מערכת העצבים הם קשרים בין הגפה העליונה מימין לתחתונה משמאל ולהפך'. אפשר לקבל או לדחות את הגישה הזאת, אך אין ספק שהיא עשירה בידע שראוי שכל רופא ייחשף אליו".

למשל?

"אבחר בדוגמה אחת מתוך אינספור. יש חוקים, שמגדירים את פעולת המרידיאנים ועל פיהם ניתן לקבוע באיזו שעה צפוי התקף באיבר מסוים. כך ניתן לדעת, למשל, שהשעות שבין שלוש לחמש בבוקר מועדות להתקפי אסתמה, כי אלה הן שעות הפעילות המרבית של המרידיאן  הראשון של הריאות. על פי אותו עיקרון, כאשר חולה מגיע למיון עם התקף שקרה בין 11 ל-1 לילה,הרופא יודע, שקרוב לוודאי מדובר בהתקף של כיס המרה".

כמי שמשלב היום בין הגישות, מתי תמליץ על טיפול אלטרנטיבי תחילה ומתי תעדיף את הקונבנציונאלי?

"אשיב באמצעות דוגמאות. על פי הרפואה הסינית יש נקודות בגופנו, שדרכן ניתן לטפל בדלקת התוספתן.אך למרות זאת, לעולם לא אמליץ לטפל בדלקת תוספתן באמצעות דיקור, ואשלח חולה כזה לכירורג כדי שינתח אותו. במקרה כזה אין לי אלטרנטיבה. אבל אם יפנה אלי חולה,  שסובל מפריצת דיסק, אנסה קודם טיפול בכירופרקטיקה. אז אני מניח, ש'דוקטור מוישה כהן' וירטואלי כלשהו לא יקבל את הגישה הזאת. סביר להניח, שהוא יהיה מעוניין לנתח, משום שהוא כירורג מהשורה הראשונה ועל כך תפארתו ופרנסתו. אבל אותי זה לא מעניין. אני אעשה את המרב כדי שהחולה לא ינותח, אלא יישאר שלם ואפילו עם דיסק פגוע, כל עוד זה לא מפריע לו לתפקד.אני מאמין שעל כולנו להתנהל היום על פי התפיסה הגורסת שאין רפואה אלטרנטיבית או קונבנציונאלית. יש רפואה משולבת, המציעה מכלול של שיטות, וטובת החולה היא העומדת  לנגד עיניה". 

האם הטיפול בבריחת סידן באמצעות מגנטים מאושש על ידי מחקרים?

"בוודאי. יש, למשל, עבודה מעניינת שנעשתה בשנת '99 בארצות הברית על חולים פראפלגיים, והסתמכה על העובדה שאדם שאינו מפעיל את רגליו מאבד סידן. במהלך המחקר נתנו רק לאחת מהברכיים של אותו חולה טיפולים מקומיים, באמצעות מגנטים מיוחדים, ואילו בברך השנייה לא טיפלו כלל. מדי שלושה חודשים בדקו את צפיפות העצם בשתי הברכיים, וכבר לאחר שלושת החודשים הראשונים מצאו ש'ברך הבקרה', זו שלא טופלה, איבדה סידן בכמות של 2.8 אחוזים, בעור בברך שטופלה במגנטים עלתה הכמות ב-2.5 אחוזים. שיקום השדה המגנטי  מניע את תאי העצם לקלוט סידן. זוהי בשורה לרבים, ובעיקר לנשים שלא ייאלצו ליטול תרופות כטיפול בבריחת סידן בגיל המעבר.

מהו הטיפול המוצע לכלל הפונים אל השירות החדש?

"ראשית דבר, אבחון וזיהוי מדויק של מקור הכאבים, ובהמשך תוכנית ש'תיתפר' לפי מידותיו שלכל מטופל, ותשלב שיטות קונבנציונליות ואלטרנטיביות".

 למי מיועד השירות?

"לאנשים הסובלים מבריחת סידן וממחלות או מפגיעות שמקורן בנזק עצבי בכל חלקי הגוף, כגון כאבי ראש וצוואר, פנים, כתפיים, שכמות, גב, גפיים, מפרקי הברך, כפות ידיים ורגליים ושיתוק עצבי.פגיעות עצביות אלו עלולות להיגרם כתוצאה ממחלות, מפציעות ולאחר ניתוחים שונים. 

השירות הוקם במטרה לסייע במקרים שבהם לרפואה המערבית אין פתרונות מספקים. אנו מציעים טיפול בכירופרקטיקה, באקופונקטורה, במגנטים ובלייזר שבאמצעותו מזרזים את זרימת הדם בכלי הדם הקטנים ומרפאים בצקות".

האם גם באוקראינה שילבת בין תפיסות רפואיות שונות?

"בוודאי. אם נשווה את הרפואה באוקראינה לרפואה בארץ, אזי היתרון העיקרי של הרפואה בישראל הוא, שהיא מערבית במיטבה. זוהי רפואה שיטתית, המבוססת על ראיות ועל מחקרים ברמה הגבוהה ביותר. לעומת זאת, הרפואה באוקראינה היא יותר אישית ויותר אנושית. אמנם יש פחות מכשור, אבל אולי דווקא משום כך מטפלים יותר עם הלב. זאת ועוד, כתוצאה מהחולשות במתודולוגיה, הרפואה באוקראינה יותר פתוחה לקבלת אופציות משלימות וזהו בעיני יתרון".

האם אתה מאמין, שהתפיסה הרפואית הקונבנציונאלית עומדת להשתנות לטובת השילוב בין כל השיטות?

"בוודאי. אין דרך אחרת, אם המחשבה היא על טובת החולה. לאחרונה שוחחתי על כך עם פרופסור ידוע לרפואה, שנחשב לבעל גישה סופר קונבנציונאלית, והוא אמר לי כך: אם תוכיח לי, שעל מנת לעזור לחולה שלי עלי להמליץ בפניו לעלות על הגג ולצעוק שלוש פעמים קוקוריקו -  אעשה זאת מיד.

 
 
 
יאיר  עזרא
 
050-8589898
 
052-2932113 
 
 
תחומים
 
מפתח, מייצר ומשווק
מוצרים (חגורות) מגנטיים
לטיפול בכאבים: גב, ראש,
ברכיים, ידיים, רגליים,
שרירים, דלקות, שיפור
זרימת הדם  והאנרגיה.
 
שמן ומשחה לטיפול בכאב.
 
שמן וסבון פילנג טבעי
"מעיין-הנעורים"
שמעכבים  ומצמצמים
צמיחת שיער פנים וגוף
  
איזורים
 
כל הארץ משלוח בדואר.
במרכז - צלצלו והמוצר
בדרך אליכם.
 
 ייעוץ והדרכה חינם!!!
 
כל הזכויות לתוכן דף זה שמורות למגסימום ©
האחריות לתכנים בדף זה חלה על מגסימום באופן בלעדי
עד לרגע זה ביקרו באתר 87188 מבקרים. האתר עודכן לאחרונה ב 02/09/2015 17:19:43
אתר זה מנוהל במערכת www.metaplim.co.il © מטפלים - בית למקצועות הטיפול והיעוץ