פורטל רפואה אלטרנטיבית
ערן גולדשטיין - רפואה סינית - כתבות ותגובות
תגובות לכתבה: כאבי ראש- ערן גולדשטיין
תגובה חדשה | חזרה לכתבה | חזור לפניות גולשים
תגובה ראשונה לכתבה כאבי ראש- ערן גולדשטיין
תאריך הפנייה
08/08/07 10:27:06
שם עירית קידר
תוכן שלום לך ערן - כפי שאתה רואה שמי עירית . אני בת 51 , סובלת מאוד מכאבי ראש . בצידי הראש בעיקר באזור שמתחת לעין שמאל וברקה השמאילית . אני חשה כי הכאב מתחיל בשל כאבים בצוואר שמקרינים על הראש . כמו כן כבר יותר משנה אני חשה בטעם מר בפה לאורך כל שעותהיום . התחושה מציקה לי מאוד .לא עשיתי בדיקות בנדון. עברתי טיפול רציני בשיניים כך שהמקור לא בהן . לתוספת שהיא אולי רלבנטית , לפשנה חצי היתה לי פיסטולה פריאנלית עברתי 2 ניתוחים לפתיחת האבצס אך הבעיה עדיין לא פתורה כיון שהפיסטולה חבויה לה בעומק .
אשמח לקבל תשובתך . תודות עירית
תגובה חדשה לכתבה: כאבי ראש- ערן גולדשטיין
מאת - שם:
מאת - דואר אלקטרוני:
תוכן
מילת אבטחה
אנא הקלד את המילה שמימין
באנגלית, באותיות קטנות

ערן גולדשטיין - רפואה סינית
ערן גולדשטיין - רפואה סינית
משלב בין הרפואה הסינית והוראת הדהרמה. מטפל בביטויים גופניים הפורצים על רקע מתח נפשי. מחבר הספר: "ובחרת בחיים- מדריך ידידותי לעבודה עם סבל".
המידע בדף זה ובאתר בכלל אינו בא במקום ייעוץ והנחייה מקצועית מרופא או מטפל. אם בחרת להשתמש במידע באופן כל שהוא, יש לאמת נכונותו עם איש מקצוע מוסמך. צוות אתר מטפלים עושה מאמץ לשמור על איכות תכנים גבוהה, אך אינו ערב לכך. כל אחריות, ישירה ו/או עקיפה לשימוש בתכני אתר מטפלים חלה על המשתמש ועליו בלבד. התוכן המוצג באתר מטפלים לרבות המלל וכל סוגי המדיה נשאב מאתריהם האישיים של המטפלים (המחבר) באופן אוטומטי. כל הזכויות והאחריות כולה לתוכן שייכות/חלה ל/על המחבר ולו/ועליו בלבד.
הצטרפות למטפלים | צור קשר | כל המטפלים | תנאי שימוש | מפרסמים
2014 מטפלים © metaplim.co.il
מטפלים. אתר רפואה אלטרנטיבי